fbpx

Zbliża się premiera wyczekiwanego komiksu Cristiano Ronaldo!

Znana na całym świecie gwiazda futbolu zostaje superbohaterem! Premiera już 13 listopada! W najnowszym i długo wyczekiwanym komiksie „Striker Force 7” CR7 wraz z grupą agentów obdarzonych niezwykłymi mocami staje przed niezwykle trudnym zadaniem uratowania Ziemi przed zagładą.

– Tak jak wierzę, że jaki piłka nożna łączy różne kultury i ludzi na całym świecie, tak wierzę, że wspaniali animowani bohaterowie mogą uczynić to samo. Jestem podekscytowany, że mogę w tym projekcie połączyć miłość do futbolu i do superbohaterów oraz podzielić się nim z moimi fanami – mówi Cristiano Ronaldo.

Komiks, stworzony przez światową ikonę, Cristiano Ronaldo oraz twórcę superbohaterów, Sharada Devarajana, to pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów Cristiano na świecie! Jak twierdzi Radio RMF FM „Komiks będzie liczył 108 stron i adresowany jest do dzieci w wieku 6-12 lat, choć – spójrzmy prawdzie w oczy – znajdą się i starsi czytelnicy śledzący przygody najpopularniejszego piłkarza na świecie ;)”!

Miło nam poinformować, iż polska edycja komiksu ukaże się wyłącznie nakładem naszego wydawnictwa!

ZOBACZ PIERWSZĄ CZĘŚĆ KOMIKSU!

SF7 to tajna agencja, której celem jest zapewnienie i utrzymanie pokoju na świecie. Jej agenci posługują się sprzętem wysokiej technologii i muszą działać w ukryciu. Walczą z przybyszami z innych planet, zagrożeniami międzywymiarowymi, złoczyńcami, szalonymi naukowcami i wszystkimi, którzy chcą przejąć władzę nad światem.

SF7 jest zmuszona zwrócić się o pomoc do najbardziej rozpoznawalnego człowieka na Ziemi, gwiazdy futbolu
i mediów. Dlaczego akurat Ronaldo? Dlatego, że to człowiek, który jest w stanie urzeczywistnić każdy pomysł, który przyjdzie mu do głowy. W skład tajnych agentów SF7 wchodzi 7 niezwykłych ludzi. Jednak główną bronią jest cud techniki zwany OBI-9. Jest to system komputerowy, a właściwie sztuczna inteligencja, która wykorzystuje techniki biohakowania do  wchłaniania, a tym samym pozbawiania super mocy każdego złoczyńcy. Dzięki temu, unieszkodliwieni skazańcy mogą być przetrzymywani w tajnym więzieniu SF7. Kiedy jednak nikczemna organizacja Red Card, chcąc zniszczyć SF7, włamuje się do siedziby głównej – niszczy OBI-9 i przeprowadza najbardziej spektakularną ucieczkę z więzienia w historii ludzkości.

Na wolność wydostają się najczarniejsze charaktery, które na powrót mogą korzystać z pełni swoich mocy. SF7 angażuje wszystkich swoich agentów na świecie aby ponownie złapać uciekinierów, ale jest ich tak dużo, że losy świata są zagrożone. Na szczęście, pracownikiem SF7 jest też młody geniusz technologiczny, Lucas Santos (kryptonim Keeper), który konstruuje nową wersję OBI, zwaną OBI-X albo OBIX w postaci… piłki… Jednak z nowym wynalazkiem coś jest nie w porządku – OBIX nie daje się kontrolować, lata i sieje spustoszenie w całym laboratorium. To może być nowy początek dla agencji SF7, ale najpierw muszą znaleźć kogoś, kto zapanuje nad OBIX.

A kto zna się na piłce lepiej niż Cristiano Ronaldo? Lucas decyduje się na sprawdzenie jego możliwości i już po chwili jest jasne, że CR7 jest jedynym człowiekiem, który ma kontrolę nad wspaniałym wynalazkiem.

 

Powrót