fbpx

Trochę inny kalendarz adwentowy!

Święta Bożego Narodzenia są dla najmłodszych czasem magicznym. Czekają na choinkę, śnieg, pierniczki, prezenty… I nie mogą się doczekać. A rodzice? No cóż… Muszą poradzić sobie z niecierpliwymi dziećmi. A jak to zrobić? Zaproponować wspólne przygotowania krok po kroku, a właściwie dzień po dniu: od pierwszego do dwudziestego czwartego grudnia.

Książka W grudniu po południu.. jest właśnie o takim oczekiwaniu. A jak sprawić, by było radosne? Sposobów jest wiele! Bo przecież jednego dnia można przejrzeć ozdoby na choinkę, drugiego – wykonać nowy błyszczący łańcuch, trzeciego – porozmawiać z babcią o wigilijnych potrawach, czwartego – wybrać się na świąteczny kiermasz, piątego – przygotować karmnik dla ptaków, szóstego – napisać list do Mikołaja, siódmego – posprzątać w pokoju… Pomysłów na każdy dzień adwentu na pewno nie zabraknie! A kiedy to robić? Oczywiście w grudniu po południu!

Anna Jankowska [Aktywne Czytanie] napisała, że to „…jedna z bardziej uroczych książek przedświątecznych, jakie ostatnio wpadły mi w ręce. Mam wrażenie, że autorce Ewelinie Włodarczyk chodziło o pokazanie przygotowania do świąt i budowania rodzinnej atmosfery bez spinki. I to znakomicie się udało.”

 

〰〰〰〰〰

Regulamin konkursu na profilu wydawnictwa na Facebooku:
1. Organizatorem konkursu jest Wydawnictwo Dwukropek.
2. Fundatorem nagrody jest Wydawnictwo Dwukropek.
3. Konkurs rozpoczyna się 13.11.2021 i trwa do 14.11.2021 do godz.23.59 na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej, na profilu internetowym Organizatora znajdującym się w serwisie Facebook.
4. Nagrodą w konkursie są 3 egzemplarze książki „W grudniu po południu, czyli trochę inny kalendarz adwentowy”.
5. Każdy uczestnik może umieścić jeden komentarz pod postem konkursowym.
6. Ogłoszenie wyników nastąpi 15.11 2021 pod postem konkursowym.
7. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook ani z nim związany.
8. Facebook nie ponosi odpowiedzialności za przeprowadzenie konkursu.
9. Administratorem danych osobowych zebranych podczas Konkursu jest Organizator. Dane osobowe Uczestników przetwarzane są przez Organizatora w celu przeprowadzenia Konkursu, w tym ogłoszenia wyników Konkursu, przekazania Nagrody oraz wykonania innych obowiązków wynikających z Regulaminu.
10. Udział w Konkursie jest równoznaczny z przeczytaniem i zaakceptowaniem przez Uczestnika postanowień niniejszego Regulaminu oraz upoważnieniem Organizatora do przetwarzania danych osobowych w celach związanych z organizacją konkursu.

Powrót