fbpx

Dodaj do ulubionych

W grudniu po południu, czyli trochę inny kalendarz adwentowy

Wydawca:
Dwukropek
Autor:
Ewelina Włodarczyk
Ilustrator:
Magdalena Kwapińska
Ilość stron:
88
Wiek:
6 - 8
Sugerowana cena detaliczna:
39,99 zł
Indeks:
891641
EAN:
9788381413718
Kup książkę
×

Książkę "W grudniu po południu, czyli trochę inny kalendarz adwentowy" możesz kupić w formie audiobooka na następujących platformach:

×

Książkę "W grudniu po południu, czyli trochę inny kalendarz adwentowy" możesz kupić w formie e-booka na następujących platformach:

Premiera 10 listopada 2021 r.

Święta Bożego Narodzenia są dla najmłodszych czasem magicznym. Czekają na choinkę, śnieg, pierniczki, prezenty… I nie mogą się doczekać. A rodzice? No cóż… Muszą poradzić sobie z niecierpliwymi dziećmi. A jak to zrobić? Zaproponować wspólne przygotowania krok po kroku, a właściwie dzień po dniu: od pierwszego do dwudziestego czwartego grudnia.

Książka „W grudniu po południu” jest właśnie o takim oczekiwaniu. A jak sprawić, by było radosne? Sposobów jest wiele! Bo przecież jednego dnia można przejrzeć ozdoby na choinkę, drugiego – wykonać nowy błyszczący łańcuch, trzeciego – porozmawiać z babcią o wigilijnych potrawach, czwartego – wybrać się na świąteczny kiermasz, piątego – przygotować karmnik dla ptaków, szóstego – napisać list do Mikołaja, siódmego – posprzątać w pokoju… Pomysłów na każdy dzień adwentu na pewno nie zabraknie! A kiedy to robić? Oczywiście w grudniu po południu!

To pełna humoru książka o bardzo rezolutnej dziewczynce, jej rodzicach i dziadkach, którzy cieszą się na czekające ich święta Bożego Narodzenia. Zabawne dialogi, pełne ciepła relacje między najbliższymi tworzą wyjątkowy klimat i mogą być inspiracją do stworzenia własnego adwentowego kalendarza.


Pobierz fiszki i stwórz swój własny kalendarz adwentowy

Fragment publikacji

Złap za róg strony, aby otworzyć książkę, a następnie zmienić stronę na kolejną.

Podobne dwukropek

Powrót