fbpx

Dodaj do ulubionych

Bethany i Bestia

Wydawca:
Dwukropek
Autor:
Jack Meggitt-Phillips
Ilustrator:
Isabelle Follath
Tłumacz:
Magdalena Korobkiewicz
Ilość stron:
240
Wiek:
9 - 12
Sugerowana cena detaliczna:
34,99 zł
Indeks:
891698
EAN:
9788381413695
Kup książkę
×

Książkę "Bethany i Bestia" możesz kupić w formie audiobooka na następujących platformach:

×

Książkę "Bethany i Bestia" możesz kupić w formie e-booka na następujących platformach:

Premiera 27 października 2021 r.

Bogato ilustrowana, mroczna a zarazem zabawna książka dla bestyjek w wieku 9-12 lat!

Lemony Snicket spotyka Roalda Dahla w tej szalenie zabawnej, cudownie makabrycznej i bogato ilustrowanej opowieści o głodnej bestii, próżnym nieśmiertelnym człowieku i niezbyt uroczej dziewczynce, która nie wie, że zaraz zostanie zjedzona.

Piękno ma swoją cenę. I nikt nie wie tego lepiej niż Ebenezer Pinceta, który zachowuje piękny wygląd od 511 lat. Jak, możesz się zastanawiać? Ebenezer musi po prostu nakarmić bestię na strychu swojej rezydencji. W zamian za posiłki w postaci małpy, posągu Winstona Churchilla czy kaktusów, Ebenezer dostaje eliksiry, które utrzymują go w młodości i pięknie.

Ale z każdym posiłkiem bestia staje się coraz bardziej chciwa i pewnego dnia oznajmia, że ​​następnym razem chciałby zjeść ładne, soczyste dziecko. Ebenezer nigdy nie zrobił czegoś tak strasznego, aby utrzymać swoje wspaniałe życie. Mimo to znajduje najbardziej niegrzeczne i szczerze mówiąc nieprzyjemne dziecko, jakie może, i przygotowuje się do nakarmienia nim bestii.

Dziecko, Bethany, może być jednak czymś więcej, niż oczekiwał Ebenezer. Z pewnością jest raczej niegrzecznym gościem w domu, ale Ebenezer nadal marzy o tym, żeby nie musiała być pożerana. Czy to możliwe, że Bethany jest mniej warta posiłku, a bardziej… godna przyjaciół?

W tej serii ukazały się już:
Tom I – Bethany i Bestia
Tom IIZemsta Bestii

Fragment publikacji

Złap za róg strony, aby otworzyć książkę, a następnie zmienić stronę na kolejną.

Podobne dwukropek

Powrót