fbpx

Dodaj do ulubionych

Ekspres grudniowy, czyli odjazdowy kalendarz adwentowy

Wydawca:
Dwukropek
Autor:
Ewelina Włodarczyk
Ilustrator:
Anna Łazowska
Ilość stron:
64
Wiek:
6 - 8
Sugerowana cena detaliczna:
44,99 zł
Indeks:
892088
EAN:
9788381415439
Kup książkę
×

Książkę "Ekspres grudniowy, czyli odjazdowy kalendarz adwentowy" możesz kupić w formie audiobooka na następujących platformach:

×

Książkę "Ekspres grudniowy, czyli odjazdowy kalendarz adwentowy" możesz kupić w formie e-booka na następujących platformach:

Premiera 09.11.2022 r. 

Czy kalendarz adwentowy może być pociągiem? Oczywiście. I to takim, który dowiezie nas do świąt… ekspresowo! Oto i jest: odjazdowy kalendarz adwentowy. Tym razem na dwudziestu czterech adwentowych stacjach zatrzyma się nasz bohater, jego młodszy brat, a także rodzice, dziadkowie i kuzyni. A tyle jest do zrobienia: karmnik dla ptaków i domek z piernika, słodki upominek dla Mikołaja i pachnący igliwiem stroik. Nie zabraknie również pomysłów na aktywne spędzanie czasu: wyprawę do lasu i na świąteczny jarmark, budowanie igloo i obserwację nocnego nieba.

Główny bohater uwielbia pociągi, klocki, majsterkowanie, ale przede wszystkim działanie według planu i zgodnie z samodzielnie przygotowanym projektem. Autorka przedstawia serdeczne relacje chłopca z rodzicami, babcią i dziadkiem, troskę o brata, porusza także temat odpowiedzialności za bliskich i środowisko. A jeśli dodamy do tego humor, zabawne dialogi i pełne radości oczekiwanie na Gwiazdkę, nie pozostanie nam nic innego, jak wsiąść do pociągu. Zapraszamy w podróż ekspresem do świąt!

Pobierz fiszki i stwórz swój własny kalendarz adwentowy:

Fragment publikacji

Złap za róg strony, aby otworzyć książkę, a następnie zmienić stronę na kolejną.

Podobne dwukropek

Powrót