fbpx

Dodaj do ulubionych

Łukasz ratuje misia, czyli jak udzielać pierwszej pomocy

Wydawca:
DWUKROPEK
Autor:
Izabela Michta
Ilustrator:
Anna Gensler
Ilość stron:
32
Wiek:
3+
Sugerowana cena detaliczna:
29,99 zł
Indeks:
890690
Kup książkę
×

Książkę "Łukasz ratuje misia, czyli jak udzielać pierwszej pomocy" możesz kupić w formie audiobooka na następujących platformach:

×

Książkę "Łukasz ratuje misia, czyli jak udzielać pierwszej pomocy" możesz kupić w formie e-booka na następujących platformach:

Premiera 13 marca 2019r.

Mały Łukasz jest świadkiem, jak jego mama udziela pierwszej pomocy starszemu panu, który zasłabł w cukierni. Chłopiec jest pod wielkim wrażeniem wiedzy i zdecydowanego działania swojej mamy i sam też chciałby umieć ratować czyjeś życie. Postanawia więc poćwiczyć na swoim misiu.

Książka powstała z uwzględnieniem oficjalnych zaleceń Europejskiej Rady Resuscytacji oraz przy merytorycznym wsparciu Polskiego Czerwonego Krzyża i stanowi znakomity punkt wyjścia do rozmowy z dziećmi na temat zasad udzielania pierwszej pomocy oraz umiejętności reagowania w nagłych wypadkach.

„Świetne, kolorowe ilustracje! Przejrzysty tekst! Ciekawa historia! Tylko, że nie o to tutaj chodzi. I nastąpiło zaskoczenie. Po sprawdzeniu merytorycznie całej książki pod kątem medycznym okazało się, że…nawet nie ma rażących błędów! Niesamowite 🙂 Ktoś w końcu wykonał dobrą robotę! (…) Podsumowując możemy wszystkich oficjalnie poinformować, że książka Pani Izabeli Michty jest jedną z najlepszych publikacji dla dzieci o tematyce związanej z pierwszą pomocą!” TwójRatownik.pl

Fragment publikacji

Złap za róg strony, aby otworzyć książkę, a następnie zmienić stronę na kolejną.

Podobne dwukropek

Powrót