fbpx

Dodaj do ulubionych

Szczęśliwy zegar z Freiburga

Wydawca:
Dwukropek
Autor:
Robert M. Rynkowski
Ilustrator:
Agata Szargot
Ilość stron:
312
Wiek:
8 - 12
Sugerowana cena detaliczna:
39,99 zł
Indeks:
891540
EAN:
9788381413244
Kup książkę
×

Książkę "Szczęśliwy zegar z Freiburga" możesz kupić w formie audiobooka na następujących platformach:

×

Książkę "Szczęśliwy zegar z Freiburga" możesz kupić w formie e-booka na następujących platformach:

Premiera 24 marca 2021 r.

Trzynastoletni Karol mieszka na wsi pod Suwałkami. Kiedy jego ojciec trafia do szpitala w Warszawie, chłopiec jest przerażony. Sądzi, że życie ojca jest związane ze starym rodzinnym zegarem. Chłopiec za wszelką cenę pragnie odzyskać pamiątkę. W poszukiwaniach pomagają mu koleżanki ze szkoły. Razem odkrywają niezwykłe właściwości zegara z pozytywką. Okazuje się, że zegar wyprodukowano we Freiburgu jako… zegar szczęścia. Czy muzyka płynąca z pozytywki rzeczywiście może sprawić, że będziemy szczęśliwi? I czy twórca zegara, Johann Krebs, był tylko genialnym zegarmistrzem, a może kimś więcej?

To trzymająca w napięciu książka przygodowa: zwroty akcji, pościgi, zaskakujące wynalazki. Ale nie tylko. To także opowieść o relacjach między dziećmi: przyjaźni, ale także wrogości i uprzedzeniach, które warto przezwyciężać.

Zobacz kontynuację przygód Kasi, Karola i Jolaki – Komputer Sterna.

Robert M. Rynkowski – pisarz i publicysta. Uważa, że w każdej książce powinno o coś chodzić. Wierzy, że właśnie tak pisze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Można go spotkać na ulicach prawobrzeżnej Warszawy oraz w blogosferze i mediach społecznościowych.

Fragment publikacji

Złap za róg strony, aby otworzyć książkę, a następnie zmienić stronę na kolejną.

Podobne dwukropek

Powrót