fbpx

Celebrujcie ten wyjątkowy czas, bo płynie on ekspresowo!

„Nadszedł grudzień. Radosny czas oczekiwania mama wypełniła bardzo pomysłowym kalendarzem adwentowym. Przygotowała go w formie wagoników, bo wie jak bardzo jej synek kocha pociągi. Niespodzianka oczarowała obu braci, a pomysłowe zadania czekające w kopertach zaangażowały do współpracy całą rodzinę. Myślę, że i Wy znajdziecie tu wiele inspiracji, a lektura książki będzie bardzo owocna.

Fot. Książki dla dzieci

W książce znajdziecie szablon do przygotowania chatki z piernika, możecie zainspirować się pomysłem na wykonanie karmnika dla ptaków, przygotowania oryginalnego poczęstunku dla Mikołaja, czy kalendarza na prezent dla bliskich. Wybierzecie się na świąteczny jarmark, poszalejecie w śniegu, a nawet zbudujecie igloo. Nie zabrakło inspiracji na dekorację domu, będą oczywiście świąteczne przeboje, czy wyprawa do lasu, okrytego białym puchem. Teleskop zabierze Was w gwiazdy, a tuż przed wigilią zaczną się smakowite przygotowania potraw. Ach i jeszcze najważniejsze – mama z tatą będą mieli dla chłopców najpiękniejszy prezent! A jaki? Przekonajcie się sami.

Książka urzekła mnie zwróceniem uwagi na to, co w życiu najważniejsze. Pięknie wybrzmiały w niej relacje, czas z rodzicami, dziadkami, budowanie wspomnień i tradycji. Tego nie kupi się za żadne pieniądze – nad tym każdy z nas musi pracować swoją uważnością i czasem dla tych, których kochamy. Historie wypełnione są także humorem, dlatego czyta się je z przyjemnością.

Bardzo polecam na grudniowe, wspólne wieczory. Celebrujcie ten wyjątkowy czas, bo płynie on ekspresowo!

Przeczytaj CAŁĄ RECENZJĘ.
Zobacz książkę: https://dwukropek.com.pl/ksiazki/ekspres-grudniowy-czyli-odjazdowy-kalendarz-adwentowy/

Powrót