fbpx

Patronat i recenzja książki „Łukasz ratuje misia..”

Bardzo brakowało w naszej biblioteczce tak ważnej książki. O pierwszej pomocy mówi się wiele, dzieci w wieku szkolnym mają często zajęcia w tym temacie i znają schemat postępowania w akcji ratunkowej. Pamiętajmy jednak, że czym skorupka za młodu nasiąknie… Warto o edukację zadbać od małego, dlatego już dzieci kilkuletnie, w wieku przedszkolnym powinny zapoznać się z tematem, wszak nawet one mogą uratować życie człowieka.

Nakładem wydawnictwa Dwukropek ukazała się niezwykła lektura – „Łukasz ratuje misia, czyli jak udzielać pierwszej pomocy”.

Jej autorką jest wspaniała pisarka, mama dwójki małych chłopców i prawdziwy mól książkowy – Izabela Michta. To nie jest pierwsze spotkanie z twórczością Izy i jestem pewna że wkrótce będziemy mogli cieszyć się kolejnymi równie cudownymi opowieściami. Miałam okazję poznać autorkę podczas Targów Książki w Krakowie i powiem jedno – bije z niej taka pasja i miłość do literatury że aż miło! Widać że robi to co kocha i pisanie książek dla dzieci jest jej spełnieniem marzeń.

Przeczytaj całą recenzję.

Zobacz książkę.

Powrót