fbpx

Dodaj do ulubionych

Biblioteka. Śledztwa Emily Lime

Wydawca:
Dwukropek
Autor:
Dave Shelton
Ilustrator:
Dave Shelton
Tłumacz:
Anna Kłosiewicz
Ilość stron:
368
Wiek:
9 - 12
Sugerowana cena detaliczna:
39,99 zł
Indeks:
891294
Kup książkę
×

Książkę "Biblioteka. Śledztwa Emily Lime" możesz kupić w formie audiobooka na następujących platformach:

×

Książkę "Biblioteka. Śledztwa Emily Lime" możesz kupić w formie e-booka na następujących platformach:

Premiera 30.09.2020 r.

Daphne wyjeżdża do ekskluzywnej szkoły z internatem im. Świętej Rity. Kocha książki, więc oprócz nauki pragnie zostać również asystentką biblioteczną. Okazuje się jednak, że wszystko wygląda inaczej niż się tego spodziewała. W szkolnej podłodze są dziury po kulach, w jadalni czuć niewyobrażalny odór, a co najgorsze – w bibliotece nie pracuje… żaden bibliotekarz!

Jeśli dołożyć do tego serię przestępstw – napad na pobliski bank, włamanie do szkoły oraz fakt, że sprawca jest cały czas na wolności – sprawa przedstawia się naprawdę kiepsko. Ale okazuje się, że w bibliotece pracuje Emily Lime – asystentka i to z nie lada zdolnościami detektywistycznymi. Czy Emily i Daphne poradzą sobie ze znalezieniem przestępcy?

„Po powieści detektywistyczne młodzi czytelnicy wciąż sięgają z wielką przyjemnością. Obietnica dynamicznej akcji, frapująca zagadka kryminalna, nietuzinkowi bohaterowie i niebanalne miejsce akcji – to cechy, które powinny wyróżniać książki należące do tego gatunku. Z zadaniem stworzenia interesującej powieści detektywistycznej dla młodych czytelników znakomicie poradził sobie pisarz Dave Shelton, który w książce Biblioteka. Śledztwa Emily Lime zabiera swoich odbiorców w pełną niesamowitych przygód podróż do niezwykłej angielskiej szkoły w drugiej połowie XX wieku.” [Granice.pl

SERIA: Śledztwa Emily Lime
Tom I – Biblioteka. Śledztwa Emily Lime
Tom II – Podejrzany ołówek. Śledztwa Emily Lime

Fragment publikacji

Złap za róg strony, aby otworzyć książkę, a następnie zmienić stronę na kolejną.

Podobne dwukropek

Powrót