fbpx

Dodaj do ulubionych

Polska naj… Księga miejsc wyjątkowych

Wydawca:
DWUKROPEK
Autor:
Anna Olej-Kobus
Ilustrator:
Agnieszka Suszczyńska
Ilość stron:
160
Wiek:
6+
Sugerowana cena detaliczna:
39,99 zł
Indeks:
890710
Kup książkę
×

Książkę "Polska naj… Księga miejsc wyjątkowych" możesz kupić w formie audiobooka na następujących platformach:

×

Książkę "Polska naj… Księga miejsc wyjątkowych" możesz kupić w formie e-booka na następujących platformach:

Premiera 20 marca 2019r.

To niezwykły przewodnik dla dzieci. Zawiera opis miejsc w naszym kraju, które warto zobaczyć na własne oczy. I są to zarówno obiekty przyrodnicze: największe pustynie, najstarsze drzewa, jak i dzieła ludzkich rąk: kopalnie, podziemne miasta, niesamowite budowle i pomniki.

Dzieci odwiedzą najciekawsze muzea w Polsce (między innymi żab, rowerów, zapałek, strachów polnych, figur stalowych), nowoczesne centra naukowe, a także poznają miejsca, w których można się wspaniale bawić.

„W Polsce jest 940 miast. A w nich setki miejsc godnych zobaczenia. To daje tysiące atrakcji wartych miliony bezcennych wrażeń. Ta książka to znakomity klucz do ich poznania. Otwórz nim wrota do nauki, wiedzy i zabawy.”
Jakub Porada, dziennikarz i podróżnik, prowadzący program Porada na weekend w Travel Channel

„Już po Tobie. Wpadłeś jak śliwka w kompot! Bo jeśli trzymasz w dłoniach tę książkę, to znaczy, że zaraz ją otworzysz. A jeśli ją otworzysz, to… sam wiesz, przed chwilą już to napisałam. Teraz mogę wyobrazić sobie rumieńce na Twoich policzkach, które pojawią się, kiedy zaczniesz szukać Narnii, pobiegniesz za Koziołkiem Matołkiem albo wpadniesz na trop tajemniczych skarbów Inków. A wszystko to na wyciągnięcie ręki. Bez paszportów, samolotów i dalekich wypraw. Pod Twoim nosem, czyli u nas, w Polsce. Jeśli pozwolisz, dołączy do Ciebie autorka tej książki, roześmiana, rudowłosa Pippilotta. Zapewniam Cię, że i Ona, i ta książka są po prostu NAJ!”
Katarzyna Stoparczyk „Dzieci wiedzą lepiej”, „Zagadkowa niedziela”, „Myślidziecka 3/5/7” w radiowej Trójce)

Fragment publikacji

Złap za róg strony, aby otworzyć książkę, a następnie zmienić stronę na kolejną.

Podobne dwukropek

Powrót