fbpx

Dodaj do ulubionych

Podróżownik. Warszawa

Wydawca:
MAC EDUKACJA
Autor:
Anna Kobus, Krzysztof Kobus
Ilość stron:
96
Wiek:
6+
Sugerowana cena detaliczna:
24,90 zł
Indeks:
882019
Kup książkę
×

Książkę "Podróżownik. Warszawa" możesz kupić w formie audiobooka na następujących platformach:

×

Książkę "Podróżownik. Warszawa" możesz kupić w formie e-booka na następujących platformach:

Premiera 1 października 2019r.

Warszawa to wyjątkowe miasto i to nie tylko dlatego, że jest stolicą Polski.
Znajdziesz tu naprawdę wiele wspaniałych miejsc! Wyrusz śladami Chopina, poznaj sekrety Wisły, spójrz na Warszawę z lotu ptaka i odwiedź niezwykłe muzea. Sprawdź, jakie są najsłynniejsze ciastka Warszawy i odkryj, skąd wzięły się nazwy dzielnic miasta. Wyrusz z nami po przygodę!

Podróżowniki to niezwykła seria książek dla dzieci, będących udanym połączeniem przewodnika i kreatywnego pamiętnika. Dzięki zamieszczeniu w nich zadań dzieci lepiej poznają odwiedzane miejsca, a także wiele nauczą się o otaczającym je świecie.

Autorami Podróżowników jest para znanych podróżników: Anna i Krzysztof Kobusowie, którzy od lat pokazują, że podróżowanie z dziećmi to zupełnie nowy wymiar przygody. W serii Podróżowniki ukazało się do tej pory 12 tytułów (m.in. takie kierunki jak: Tatry i Pieniny, Warmia i Mazury, Włochy, Grecja i wiele innych. Każda książka zawiera: naklejki, grę planszową, karty memo, tangramy, opowieści o zwierzętach i roślinach, ciekawostki kulturowe i geograficzne, opisy najważniejszych atrakcji, zagadki i zadania oraz miejsce na własną twórczość.

„Podróżownik WARSZAWA jest jak zwykle pod hasłem bawiąc – uczyć! Jako Podróżownik miejski jest nie tylko dla przyjeżdżających zwiedzać Warszawę, ale również dla młodych mieszkańców Warszawy.  Idealny dla klas edukacji wczesnoszkolnej. Jest gra planszowa, są naklejki i pocztówki! Jest kilka godzin zabawy. Są zagadki, kolorowanki i mnóstwo wiedzy podanej w atrakcyjny dla młodego czytelnika sposób. Ale… Podróżownik WARSZAWA jest też interaktywny. Każdy czytelnik tworzy swoją własną książkę! I  jeszcze chyba najważniejsze… Jest to pamiętnik, a nie tylko przewodnik! Kiedy wkleicie do niego swoje warszawskie skarby, zrobicie miejski zielnik to będzie to jedyny taki – WASZ – Podróżownik.”
Anna Olej-Kobus

Fragment publikacji

Złap za róg strony, aby otworzyć książkę, a następnie zmienić stronę na kolejną.

Podobne dwukropek

Powrót