fbpx

Dodaj do ulubionych

Podróżownik. Tatry i Pieniny

Wydawca:
MAC EDUKACJA
Autor:
Anna i Krzysztof Kobusowie
Ilość stron:
96
Wiek:
6+
Sugerowana cena detaliczna:
24,90 zł
Indeks:
7004060
Kup książkę
×

Książkę "Podróżownik. Tatry i Pieniny" możesz kupić w formie audiobooka na następujących platformach:

×

Książkę "Podróżownik. Tatry i Pieniny" możesz kupić w formie e-booka na następujących platformach:

Wędrując po górskich szlakach z dzieckiem warto zbierać pamiątki: listki, piórka, bilety – a potem wklejać je do Podróżownika. To niezwykła książka będąca kreatywnym przewodnikiem i pamiętnikiem. Każdy czytelnik staje się jednocześnie współautorem, zapełniając strony Podróżownika swoimi skarbami, rozwiązując zadania i kolorując rysunki. Dodatkową atrakcją jest zamieszczona na końcu książki gra planszowa a także karty memo, tangramy i nalepki. Ta publikacja to najlepsza pamiątka z wyjazdu, pełna wspólnych wspomnień. Autorzy (Anna i Krzysztof Kobusowie) wręcz zachęcają, by zabrać kredki, nożyczki, klej i taśmę samoprzylepną, a jeśli zabraknie kartek aby dokleić kolejne.

Dzięki Podróżownikowi. Tatry i Pieniny dzieci dowiedzą się, jak powstały góry, gdzie są Trzy Korony, czy Rysy umieją rysować oraz co łączy Order Uśmiechu ze świętym Mikołajem. Poznają też wioskę, gdzie myje się domy, zamek z ukrytym skarbem Inków, Japonię koło Pienin i mieszkańców Tatr. Wyjazd z Podróżownikiem to zupełnie nowy wymiar rodzinnej przygody!

Podróżowniki to niezwykła seria książek dla dzieci, będących udanym połączeniem przewodnika i kreatywnego pamiętnika. Dzięki zamieszczeniu w nich zadań dzieci lepiej poznają odwiedzane miejsca, a także wiele nauczą się o otaczającym je świecie.

Autorami Podróżowników jest para znanych podróżników: Anna i Krzysztof Kobusowie, którzy od lat pokazują, że podróżowanie z dziećmi to zupełnie nowy wymiar przygody. W serii Podróżowniki ukazało się do tej pory 12 tytułów (m.in. takie kierunki jak: Karkonosze i Kotlina KłodzkaWarmia i MazuryWłochyGrecja i wiele innych. Każda książka zawiera: naklejki, grę planszową, karty memo, tangramy, opowieści o zwierzętach i roślinach, ciekawostki kulturowe i geograficzne, opisy najważniejszych atrakcji, zagadki i zadania oraz miejsce na własną twórczość.

Fragment publikacji

Złap za róg strony, aby otworzyć książkę, a następnie zmienić stronę na kolejną.

Podobne dwukropek

Powrót