fbpx

Dodaj do ulubionych

Podróżownik. Chorwacja

Wydawca:
MAC EDUKACJA
Autor:
Anna i Krzysztof Kobusowie
Ilość stron:
96
Wiek:
6+
Sugerowana cena detaliczna:
24,90 zł
Indeks:
7004020
Kup książkę
×

Książkę "Podróżownik. Chorwacja" możesz kupić w formie audiobooka na następujących platformach:

×

Książkę "Podróżownik. Chorwacja" możesz kupić w formie e-booka na następujących platformach:

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że Chorwacja jest niesamowita! Czeka tu ponad tysiąc wysp, miasto zbudowane w pałacu, morski pies (który wcale nie jest psem!) i pies w łatki czyli dalmatyńczyk (pochodzący z Dalmacji!). Ten kraj tak zainspirował parę podróżników Annę i Krzysztofa Kobusów, że napisali o nim Podróżownik. To książka dla dzieci jakiej dotąd nie było, będąca kreatywnym przewodnikiem i pamiętnikiem. Każdy czytelnik jest jednocześnie współautorem, wklejając do Podróżownika swoje skarby (wreszcie jest gdzie przechować piasek z plaży, foldery i bilety wstępów!), rozwiązując zadania i kolorując rysunki. A jeśli zabraknie kartek – zawsze można dokleić kolejne! Dodatkową atrakcją jest zamieszczona na końcu książki gra planszowa a także karty memo, tangramy i nalepki. Ta publikacja to najlepsza pamiątka z wyjazdu, pełna wspólnych wspomnień, a jednocześnie pozwalająca na lepsze poznanie odwiedzanych miejsc.

Podróżownik Chorwacja obejmuje nie tylko wybrzeże od Istrii do Dalmacji ale pokazuje też atrakcje w głębi lądu takie jak Jeziora Plitwickie czy też bajkowe Zagorje. Z książki dowiemy się jak powstały wyspy, kim jest Stara Dama, odwiedzimy sierociniec misi i lecznicę ptaków, sprawdzimy co ma wspólnego jajko z dawnymi budowlami i znajdziemy najmniejsze miasto świata. Jeśli w te wakacje chcecie z dziećmi zachować swe wspomnienia z Chorwacji, koniecznie zabierzcie ze sobą Podróżownik.

Zobacz, jak swój Podróżownik.Wybrzeże Polski wypełnili autorzy, Anna i Krzysztof Kobusowie, wraz z synami, Michasiem i Stasiem [KLIK].

Fragment publikacji

Złap za róg strony, aby otworzyć książkę, a następnie zmienić stronę na kolejną.

Podobne dwukropek

Powrót