fbpx

Dodaj do ulubionych

Podróżownik. Egipt

Wydawca:
MAC EDUKACJA
Autor:
Anna i Krzysztof Kobusowie
Ilość stron:
96
Wiek:
6+
Sugerowana cena detaliczna:
24,90 zł
Indeks:
7004030
Kup książkę
×

Książkę "Podróżownik. Egipt" możesz kupić w formie audiobooka na następujących platformach:

×

Książkę "Podróżownik. Egipt" możesz kupić w formie e-booka na następujących platformach:

Egipt to idealny cel rodzinnych wyjazdów. Czekają tu piramidy, pustynia, ciepłe morze i najdłuższa rzeka Afryki. W Egipcie nie sposób się nudzić! Aby zaś zachować wspomnienia z wyjazdu warto zabrać Podróżownik – książkę będącą kreatywnym przewodnikiem i pamiętnikiem. Każdy czytelnik staje się jednocześnie współautorem, wklejając do Podróżownika swoje skarby (wreszcie jest gdzie przechować piasek z pustyni, foldery i opaskę z hotelu!), rozwiązując zadania i kolorując rysunki. Dodatkową atrakcją jest zamieszczona na końcu książki gra planszowa a także karty memo, tangramy i nalepki. Ta publikacja to najlepsza pamiątka z wyjazdu, pełna wspólnych wspomnień, a jednocześnie pozwalająca na lepsze poznanie odwiedzanych miejsc.

Dzięki Podróżownikowi dzieci dowiedzą się jak wyglądają okręty pustyni, kim byli dawni bogowie i jakie skarby kryją się w palmie. Poznają też sekrety Sahary, biblijne miejsca i oazy. Sprawdzą też kto mieszka w Morzu Czerwonym i jak wyglądały hieroglify. Autorzy – Anna i Krzysztof Kobusowie – w przystępny sposób przedstawiają najciekawsze miejsca, zachęcając by zabrać kredki, nożyczki, klej i taśmę samoprzylepną. Wypełnianie kart Podróżownika to doskonała zabawa dla całej rodziny (gdyby zaś zabrakło kartek – zawsze można dokleić kolejne!).

W serii Podróżowniki ukazało się do tej pory 12 tytułów (m.in. takie kierunki jak: Tatry i PieninyWarmia i MazuryWłochyGrecja i wiele innych. Każda książka zawiera: naklejki, grę planszową, karty memo, tangramy, opowieści o zwierzętach i roślinach, ciekawostki kulturowe i geograficzne, opisy najważniejszych atrakcji, zagadki i zadania oraz miejsce na własną twórczość.

Fragment publikacji

Złap za róg strony, aby otworzyć książkę, a następnie zmienić stronę na kolejną.

Podobne dwukropek

Powrót