fbpx

Dodaj do ulubionych

Podróżownik. Grecja

Wydawca:
MAC EDUKACJA
Autor:
Anna Kobus
Ilość stron:
96
Wiek:
6+
Sugerowana cena detaliczna:
24,90 zł
Indeks:
7004090
Kup książkę
×

Książkę "Podróżownik. Grecja" możesz kupić w formie audiobooka na następujących platformach:

×

Książkę "Podróżownik. Grecja" możesz kupić w formie e-booka na następujących platformach:

Tym razem Podróżownik zabiera nas do Grecji – kolebki kultury europejskiej. Książka będąca udanym połączeniem przewodnika i pamiętnika dla dzieci jest kontynuacją znanej i lubianej serii. Każdy czytelnik staje się jednocześnie współautorem, wklejając do Podróżownika swoje skarby (wreszcie jest gdzie przechować piasek z plaży, listki, foldery i bilety wstępów!), rozwiązując zadania i kolorując rysunki. Dodatkową atrakcją jest zamieszczona na końcu książki gra planszowa oraz tangramy i nalepki. Ta publikacja to najlepsza pamiątka z wyjazdu, pełna wspólnych wspomnień, a jednocześnie pozwalająca na lepsze poznanie odwiedzanych miejsc.

Z kart Podróżownika dzieci mogą dowiedzieć się, że to właśnie tu narodziła się olimpiada, teatr i matematyka. Sprawdzą, kim byli dawni bogowie i o czym rozmawiali filozofowie. Poznają grecki alfabet i odkryją sekrety wysp. Dowiedzą się też dlaczego gałązka oliwna była cenniejsza niż złoto, kto mieszka w morzu i kim były syreny. Bez względu na to, czy jedziecie przez całą Grecję, czy odwiedzacie tylko jedną wyspę, ta książka będzie skarbnicą waszych wspomnień. Obowiązkowe wyposażenie walizki na podróż do Grecji!

Podróżowniki to niezwykła seria książek dla dzieci, będących udanym połączeniem przewodnika i kreatywnego pamiętnika. Dzięki zamieszczeniu w nich zadań dzieci lepiej poznają odwiedzane miejsca, a także wiele nauczą się o otaczającym je świecie.

Autorami Podróżowników jest para znanych podróżników: Anna i Krzysztof Kobusowie, którzy od lat pokazują, że podróżowanie z dziećmi to zupełnie nowy wymiar przygody. W serii Podróżowniki ukazało się do tej pory 12 tytułów (m.in. takie kierunki jak: Tatry i PieninyWarmia i MazuryWłochy, Chorwacja i wiele innych. Każda książka zawiera: naklejki, grę planszową, karty memo, tangramy, opowieści o zwierzętach i roślinach, ciekawostki kulturowe i geograficzne, opisy najważniejszych atrakcji, zagadki i zadania oraz miejsce na własną twórczość.

Fragment publikacji

Złap za róg strony, aby otworzyć książkę, a następnie zmienić stronę na kolejną.

Podobne dwukropek

Powrót