fbpx

Dodaj do ulubionych

Podróżownik Uniwersalny

Wydawca:
MAC EDUKACJA
Autor:
Anna i Krzysztof Kobusowie
Ilość stron:
96
Wiek:
6+
Sugerowana cena detaliczna:
24,90 zł
Indeks:
7004070
Kup książkę Zobacz fragment

Nawet najdalsza podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku. Nieważne, czy będzie to wyprawa do egzotycznej krainy, odległego zakątka Polski, czy pobliskiego lasu, ważne, że podejmiesz wyzwanie i zaczniesz poznawać świat. Ten Podróżownik będzie twoim przewodnikiem i niezwykłym pamiętnikiem. Stwórz własną książkę, notuj, rysuj, rozwiązuj zadania i wklejaj pamiątki. Ruszaj z nami po przygodę!

Publikacja ma 96 stron i zawiera:

– niezbędnik małego reportera
– listę kontrolną rzeczy do zabrania
– opowieści o zwierzętach i roślinach
– ciekawostki kulturowe i geograficzne
– informacje o rówieśnikach i ich zabawach
– poczytajki z innej bajki
– minisłowniczek
– opisy najważniejszych atrakcji
– porady przyjaciół przyrody
– ćwiczenia i zadania
– miejsce na własną twórczość
– ponad 80 naklejek
– grę planszową z historią kraju
– karty memo
– tangramy do ułożenia.

Autorami Podróżowników jest para znanych podróżników: Anna i Krzysztof Kobusowie, którzy od lat pokazują, że podróżowanie z dziećmi to zupełnie nowy wymiar przygody. W serii Podróżowniki ukazało się do tej pory 12 tytułów (m.in. takie kierunki jak: Tatry i PieninyWarmia i MazuryWłochyGrecja i wiele innych. Każda książka zawiera: naklejki, grę planszową, karty memo, tangramy, opowieści o zwierzętach i roślinach, ciekawostki kulturowe i geograficzne, opisy najważniejszych atrakcji, zagadki i zadania oraz miejsce na własną twórczość.

„Podróżownik uniwersalny to książka o różnorodności świata. Na obrazkach dzieci widzą swoich rówieśników z innych krajów, poznają inne waluty, a także tradycyjne, dla różnych regionów świata, przysmaki. Mnóstwo ciekawostek, mnóstwo ważnych informacji, a do tego zadania! Kolorowanki, zagadki, krzyżówki, rebusy, labirynty (…)  moim zdaniem Podróżownik uniwersalny lub tematyczny powinien trafić do każdego małego plecaka. To bardzo starannie przygotowana i znakomicie napisana seria. Ja jestem ich wielką fanką i niecierpliwie czekam na wakacyjny wyjazd, żeby móc razem z Tosią, zacząć zapisywać wspomnieniami pierwsze strony. ” TosiMama

Fragment publikacji

Złap za róg strony, aby otworzyć książkę, a następnie zmienić stronę na kolejną.

Podobne dwukropek

Powrót