fbpx

Dodaj do ulubionych

Podróżownik Uniwersalny

Wydawca:
MAC EDUKACJA
Autor:
Anna i Krzysztof Kobusowie
Ilość stron:
96
Wiek:
6+
Sugerowana cena detaliczna:
24,90 zł
Indeks:
7004070
Kup książkę
×

Książkę "Podróżownik Uniwersalny" możesz kupić w formie audiobooka na następujących platformach:

×

Książkę "Podróżownik Uniwersalny" możesz kupić w formie e-booka na następujących platformach:

Nawet najdalsza podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku. Nieważne, czy będzie to wyprawa do egzotycznej krainy, odległego zakątka Polski, czy pobliskiego lasu, ważne, że podejmiesz wyzwanie i zaczniesz poznawać świat. Ten Podróżownik będzie twoim przewodnikiem i niezwykłym pamiętnikiem. Stwórz własną książkę, notuj, rysuj, rozwiązuj zadania i wklejaj pamiątki. Ruszaj z nami po przygodę!

Publikacja ma 96 stron i zawiera:

– niezbędnik małego reportera
– listę kontrolną rzeczy do zabrania
– opowieści o zwierzętach i roślinach
– ciekawostki kulturowe i geograficzne
– informacje o rówieśnikach i ich zabawach
– poczytajki z innej bajki
– minisłowniczek
– opisy najważniejszych atrakcji
– porady przyjaciół przyrody
– ćwiczenia i zadania
– miejsce na własną twórczość
– ponad 80 naklejek
– grę planszową z historią kraju
– karty memo
– tangramy do ułożenia.

Autorami Podróżowników jest para znanych podróżników: Anna i Krzysztof Kobusowie, którzy od lat pokazują, że podróżowanie z dziećmi to zupełnie nowy wymiar przygody. W serii Podróżowniki ukazało się do tej pory 12 tytułów (m.in. takie kierunki jak: Tatry i PieninyWarmia i MazuryWłochyGrecja i wiele innych. Każda książka zawiera: naklejki, grę planszową, karty memo, tangramy, opowieści o zwierzętach i roślinach, ciekawostki kulturowe i geograficzne, opisy najważniejszych atrakcji, zagadki i zadania oraz miejsce na własną twórczość.

„Podróżownik uniwersalny to książka o różnorodności świata. Na obrazkach dzieci widzą swoich rówieśników z innych krajów, poznają inne waluty, a także tradycyjne, dla różnych regionów świata, przysmaki. Mnóstwo ciekawostek, mnóstwo ważnych informacji, a do tego zadania! Kolorowanki, zagadki, krzyżówki, rebusy, labirynty (…)  moim zdaniem Podróżownik uniwersalny lub tematyczny powinien trafić do każdego małego plecaka. To bardzo starannie przygotowana i znakomicie napisana seria. Ja jestem ich wielką fanką i niecierpliwie czekam na wakacyjny wyjazd, żeby móc razem z Tosią, zacząć zapisywać wspomnieniami pierwsze strony. ” TosiMama

Fragment publikacji

Złap za róg strony, aby otworzyć książkę, a następnie zmienić stronę na kolejną.

Podobne dwukropek

Powrót