fbpx

Dodaj do ulubionych

Podróżownik. Warmia i Mazury

Wydawca:
MAC EDUKACJA
Autor:
Anna i Krzysztof Kobusowie
Ilość stron:
96
Wiek:
6+
Sugerowana cena detaliczna:
24,90 zł
Indeks:
7004050
Kup książkę
×

Książkę "Podróżownik. Warmia i Mazury" możesz kupić w formie audiobooka na następujących platformach:

×

Książkę "Podróżownik. Warmia i Mazury" możesz kupić w formie e-booka na następujących platformach:

Mazury od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Nic dziwnego, bo Mazury i Warmia oferują setki jezior, krzyżackie zamki i bliski kontakt z przyrodą. Jadąc tam z dzieckiem warto zabrać Podróżownik – książkę będącą kreatywnym przewodnikiem i pamiętnikiem. Każdy czytelnik jest jednocześnie współautorem, wklejając do Podróżownika swoje skarby (wreszcie jest gdzie przechować listki, piórka, foldery i bilety wstępów!), rozwiązując zadania i kolorując rysunki. Dodatkową atrakcją jest zamieszczona na końcu książki gra planszowa a także karty memo, tangramy i nalepki. Ta publikacja to najlepsza pamiątka z wyjazdu, pełna wspólnych wspomnień, a jednocześnie pozwalająca na lepsze poznanie odwiedzanych miejsc.

W środku znajdziemy opowieści ze świata roślin i zwierząt. Dzięki Podróżownikowi dzieci dowiedzą się, kim jest ryba z wąsami, dlaczego rośliny są zielone, a żaby bywają niebieskie. Poznają sekrety mrówek i bocianów, popłyną statkiem po trawie i wezmą udział w wielkiej bitwie pod Grunwaldem. Jadąc z tą książką warto zabrać kredki, nożyczki, klej i taśmę samoprzylepną. Wypełnianie kart Podróżownika to doskonała zabawa dla całej rodziny.

„Podróżowniki to fantastyczna seria zeszytów, które można określić mianem hybrydy kreatywnego pamiętnika i przewodnika turystycznego dla dzieci (…) Przewodnik jest podzielony na kilka rozdziałów, zaznaczonych różnymi kolorami. Oprócz informacji ogólnych, czytelnik dowie się o gwarze, kulinariach, najważniejszych faktach historycznych. Jest też bogata lista niezwykłych miejsc. Na każdej stronie, oprócz garści ciekawych informacji, znajdziemy zadanie do wykonania. Do wypełnienia zeszytu wystarczy ołówek, ale jeśli mamy do dyspozycji klej, nożyczki i kredki będziemy mogli puścić wodze fantazji jeszcze bardziej. Na wewnętrznym skrzydełku okładki znajduje się warmińsko – mazurskie memo do samodzielnego wycięcia. Książka jest w poręcznym formacie, nie jest bardzo gruba – w sam raz żeby ją spakować do wakacyjnego plecaka.” 
Strefa Psotnika

Fragment publikacji

Złap za róg strony, aby otworzyć książkę, a następnie zmienić stronę na kolejną.

Podobne dwukropek

Powrót