fbpx

Dodaj do ulubionych

Podróżownik. Świętokrzyskie

Wydawca:
MAC EDUKACJA
Autor:
Anna i Krzysztof Kobusowie
Ilość stron:
96
Wiek:
6+
Sugerowana cena detaliczna:
24,90 zł
Indeks:
800539
Kup książkę
×

Książkę "Podróżownik. Świętokrzyskie" możesz kupić w formie audiobooka na następujących platformach:

×

Książkę "Podróżownik. Świętokrzyskie" możesz kupić w formie e-booka na następujących platformach:

Za górami, za lasami czeka kraina jak z bajki… Świętokrzyskie to niezwykłe miejsce, w którym spotkasz pradawne dinozaury i legendarne czarownice. Dzięki tej książce dowiesz się, jak dawniej żyli ludzie, czym zajmował się kowal i zielarka, gdzie powstał pierwszy w Polsce Jura Park i dlaczego kamienie w paski są takie cenne. Poznasz sekrety Puszczy Jodłowej, zobaczysz ślady tetrapoda, przekonasz się, dlaczego Łysa Góra jest łysa, i popłyniesz najbardziej zakręconą rzeką– Nidą. Wyrusz w Świętokrzyskie na spotkanie przyrody i przygody!

Podróżowniki to niezwykła seria książek dla dzieci, będących udanym połączeniem przewodnika i kreatywnego pamiętnika. Dzięki zamieszczeniu w nich zadań dzieci lepiej poznają odwiedzane miejsca, a także wiele nauczą się o otaczającym je świecie.

Autorami Podróżowników jest para znanych podróżników: Anna i Krzysztof Kobusowie, którzy od lat pokazują, że podróżowanie z dziećmi to zupełnie nowy wymiar przygody. W serii Podróżowniki ukazało się do tej pory 12 tytułów (m.in. takie kierunki jak: Tatry i PieninyWarmia i MazuryWłochyGrecja i wiele innych. Każda książka zawiera: naklejki, grę planszową, karty memo, tangramy, opowieści o zwierzętach i roślinach, ciekawostki kulturowe i geograficzne, opisy najważniejszych atrakcji, zagadki i zadania oraz miejsce na własną twórczość.

„Podróżownik po raz kolejny zachęca do planowania wycieczek. Województwo świętokrzyskie ma wiele do zaoferowania. Są zabytki, pomniki przyrody i nowoczesne centra edukacyjne. Dlatego jeśli ktoś szuka pomysłu na krótszą lub dłuższą wycieczkę, warto pomyśleć o tym regionie i poznawać go koniecznie w towarzystwie „Podróżownika”. A jeśli ktoś na razie nie planuje żadnego wyjazdu, może także po niego sięgnąć, bo w ciekawy sposób prezentuje region, który nie jest (chyba) najpopularniejszym kierunkiem wakacyjnych wypraw. A szkoda, bo jak udowadniają Kobusowie, to miejsce niezwykle ciekawe!
Nie umiem w „Podróżownikach” znaleźć wad i niedociągnięć i bardzo cieszy mnie ich rosnąca popularność. To naprawdę niezwykła seria, towarzyszyły nam całe lato, sprawdziły się znakomicie. Dlatego mogę je z czystym sumieniem polecić i już czekam na kolejne części!”
Qlturka.pl

Fragment publikacji

Złap za róg strony, aby otworzyć książkę, a następnie zmienić stronę na kolejną.

Podobne dwukropek

Powrót