fbpx

Dodaj do ulubionych

Podróżownik. Wybrzeże Polski

Wydawca:
MAC EDUKACJA
Autor:
Anna i Krzysztof Kobusowie
Ilość stron:
96
Wiek:
6+
Sugerowana cena detaliczna:
24,90 zł
Indeks:
7004040
Kup książkę
×

Książkę "Podróżownik. Wybrzeże Polski" możesz kupić w formie audiobooka na następujących platformach:

×

Książkę "Podróżownik. Wybrzeże Polski" możesz kupić w formie e-booka na następujących platformach:

A może nad morze? Wybrzeże Polski obejmuje tereny od Helu do Świnoujścia i jest idealnym uzupełnieniem wyjazdu nad Bałtyk. Z Podróżownika dowiemy się, gdzie czekają domy w kratkę, konie w butach i bursztynowy niedźwiadek. Znajdziemy bardzo dziwny las, pustynię nad wodą, królestwo drewnianych zabawek i niezwykłe miejsca. Poznamy też mieszkańców wybrzeża i dowiemy się dlaczego flądra nie została królową ryb oraz kim był Mikołajek. Dodatkową atrakcją jest zamieszczona na końcu książki gra planszowa wiodąca przez całe wybrzeże, a także karty memo, tangramy i nalepki.

Zobacz, jak swój Podróżownik.Wybrzeże Polski wypełnili autorzy, Anna i Krzysztof Kobusowie, wraz z synami, Michasiem i Stasiem [KLIK].

Podróżowniki to niezwykła seria książek dla dzieci, będących udanym połączeniem przewodnika i kreatywnego pamiętnika. Dzięki zamieszczeniu w nich zadań dzieci lepiej poznają odwiedzane miejsca, a także wiele nauczą się o otaczającym je świecie.

Autorami Podróżowników jest para znanych podróżników: Anna i Krzysztof Kobusowie, którzy od lat pokazują, że podróżowanie z dziećmi to zupełnie nowy wymiar przygody. W serii Podróżowniki ukazało się do tej pory 12 tytułów (m.in. takie kierunki jak: Tatry i PieninyWarmia i MazuryWłochyGrecja i wiele innych. Każda książka zawiera: naklejki, grę planszową, karty memo, tangramy, opowieści o zwierzętach i roślinach, ciekawostki kulturowe i geograficzne, opisy najważniejszych atrakcji, zagadki i zadania oraz miejsce na własną twórczość.

Fragment publikacji

Złap za róg strony, aby otworzyć książkę, a następnie zmienić stronę na kolejną.

Podobne dwukropek

Powrót