fbpx

Dodaj do ulubionych

Podróżownik. Włochy

Wydawca:
MAC EDUKACJA
Autor:
Anna i Krzysztof Kobusowie
Ilość stron:
96
Wiek:
6+
Sugerowana cena detaliczna:
24,90 zł
Indeks:
7004080
Kup książkę
×

Książkę "Podróżownik. Włochy" możesz kupić w formie audiobooka na następujących platformach:

×

Książkę "Podróżownik. Włochy" możesz kupić w formie e-booka na następujących platformach:

Wśród Podróżowników nie mogło zabraknąć jednego z najchętniej odwiedzanych krajów Europy. Włochy to doskonałe miejsce na rodzinne wyjazdy, a dzięki Podróżownikowi dzieci znajdą wiele inspiracji do własnych działań. To wyjątkowa książka będąca połączeniem przewodnika i pamiętnika, zaś jej czytelnik staje się jednocześnie współautorem, zapełniając strony swoimi skarbami, rozwiązując zadania i kolorując rysunki. Dodatkową atrakcją jest zamieszczona na końcu książki gra planszowa, pocztówki do wycięcia, tangramy i nalepki. Dzieci dowiedzą się też z kart książki skąd pochodzi nutella, pizza i spaghetti oraz gdzie jest Muzeum Makaronu. We Włoszech zdarzyły się niezwykłe historie: pies jeździł koleją, pajacyk został chłopcem, a mały Leonardo z wioski Vinci stał się najsłynniejszym wynalazcą. W Wenecji popłyniemy gondolą, w Rzymie odnajdziemy najmniejsze państwo świata, a w Pizie sprawdzimy, czemu Krzywa Wieża nie stoi prosto.

Jedziesz do Włoch z dzieckiem? Nie zapomnijcie zabrać Podróżownika, kredek, nożyczek i kleju. Oraz dodatkowych kartek do wklejenia, bo ten kraj ma tyle atrakcji, że aby uwiecznić wszystkie wspomnienia na pewno będziecie ich potrzebować!

Podróżowniki to niezwykła seria książek dla dzieci, będących udanym połączeniem przewodnika i kreatywnego pamiętnika. Dzięki zamieszczeniu w nich zadań dzieci lepiej poznają odwiedzane miejsca, a także wiele nauczą się o otaczającym je świecie.

Autorami Podróżowników jest para znanych podróżników: Anna i Krzysztof Kobusowie, którzy od lat pokazują, że podróżowanie z dziećmi to zupełnie nowy wymiar przygody. W serii Podróżowniki ukazało się do tej pory 12 tytułów (m.in. takie kierunki jak: Tatry i PieninyWarmia i Mazury, Egipt, Grecja i wiele innych. Każda książka zawiera: naklejki, grę planszową, karty memo, tangramy, opowieści o zwierzętach i roślinach, ciekawostki kulturowe i geograficzne, opisy najważniejszych atrakcji, zagadki i zadania oraz miejsce na własną twórczość.

Fragment publikacji

Złap za róg strony, aby otworzyć książkę, a następnie zmienić stronę na kolejną.

Podobne dwukropek

Powrót